Ovaj sajt je kreiran da bi pomogao učenicima da savladaju lekcije koje su propustili u školi ili da im omogući da saznaju više.

IZJAVA O PRIVATNOSTI

I. Prikupljanje i upotreba informacija o učenicima

Informacije koje omogućavaju ličnu identifikaciju

Mi ćemo prikupljati informacije koje omogućavaju Vašu ličnu identifikaciju, kao što su Vaše ime, poštanska adresa, brojevi telefona ili mobilnog telefona, elektronska ("e-mail") adresa, onda kada nam Vi takve podatke dostavljate dok ste na ovom sajtu, otvarate korisnički nalog. Informacije koje omogućavaju Vašu ličnu identifikaciju mogu se koristiti sa naše strane u sve legalne svrhe, u administrativne svrhe, praćenje pristupanja sajtu, obrada podataka vezanih za testove.

Pasivno prikupljanje informacija koje nisu lične prirode

Kolačići ne uzrokuju oštećenja na Vašim kompjuterskim sistemima ili datotekama, i samo web sajt koji Vam je postavio određeni kolačić može da čita, modifikuje ili briše takav kolačić. Ako ne želite da se informacije prikupljaju pomoću kolačića, postoje jednostavne procedure u mnogim pretraživačima koji Vam omogućavaju da obrišete postojeće kolačiće, da automatski odbijate kolačiće, ili da imate izbor da odbijete ili prihvatite postavljanje određenog kolačića u Vaš računar. Molimo Vas da proverite instrukcije za Vaš pretraživač ili opciju "help" da biste saznali više o ovim funkcijama. Treba imati u vidu, međutim, da odbijanje kolačića može otežati ili onemogućiti Vaš pristup određenim delovima sajta.

Sajt takođe može koristiti takozvane "piksel oznake" ("pixel tags"), "veb signale" ("web beacons") i "prazne GIF-ove" ("clear GIFs)" ili slična sredstva (zajedno, "piksel oznake") da sakupi zbirne statističke podatke o korišćenju sajta i broju reakcija. Piksel oznake nam omogućavaju da prebrojimo korisnike koji su posetili određene stranice sajta, da isporučimo uslugu pod određenim brendom, i kao pomoć u određivanju efektivnosti promotivnih ili reklamnih kampanja. Kada se koriste u elektronskim porukama HTML formata, piksel oznake pošiljaocu mogu omogućiti da sazna da li je, i kada, elektronska poruka otvorena.

Funkcije sadržaja koje generiše korisnik

Ovaj sajt omogućava korisnicima da postave svoj sopstveni sadržaj putem foruma. Molimo Vas da imate u vidu da sve informacije koje otkrivate u tako dostavljenom sadržaju postaju javne informacije i da treba da budete obazrivi prilikom odlučivanja da li da otkrijete lične ili druge informacije u dostavljenom sadržaju.

BEZBJEDNOST

Ovaj sajt sadrži bezbednosne mere koje služe kao pomoć u obezbeđenju od gubitka, zloupotrebe i promene informacija koje omogućavaju ličnu identifikaciju koje se nalaze pod njegovim nadzorom. Na primjer, pristup našim bazama podataka sa informacijama koje omogućavaju ličnu identifikaciju zaštićen je lozinkom iz bezbednosnih razloga, i pristup je dozvoljen samo ključnom osoblju. U cilju očuvanja bezbednosti Vaših podataka, potrebno je da Vaše korisničko ime i lozinku tretirate kao poverljive.

STUPANJE U KONTAKT SA ADMINISTRATOROM
  • Ukoliko imate bilo kakva pitanja u vezi sa ovom politikom zaštite privatnosti, ili praksama na ovom sajtu, možete nas kontaktirati preko elektronske poruke administratoru sajta na sledeću adresu: jasnakatic@yahoo.com