JU GIMNAZIJA "VASO PELAGIĆ" BRČKO DISTRIKT BIH

POVIJEST/HISTORIJA | SLIKE ŠKOLE | N.P.P. |PIŠITE NAM |
RADNI KALENDAR | O UPISU | O EKSKURZIJI | O PROFESORIMA |
SLIKE | GDJE SE NALAZIMO | LINKOVI |
RADNI DAN | DEMOKRATIJA TAKMIČENJE | OLIMPIJADA
EKSKURZIJA 2010| UČENIK GENERACIJE 2010|NJEMAČKI 2010 |OKSFORD- NAGRADA | OHRID |
FORUM | TEKSTOVI | PITANJA ZA SOCIJALNU RADNICU |

СЕКЦИЈЕ У ШКОЛИ

     
 
Sekcija
Zaduženi nastavnici
Vijeće učenika Admir Mahmutović
Novinarska sekcija Amela Rizvanović, Slavojka Ribar, Ivana Nikolić
Recitatorska sekcija Sima Lazukić, Sanela Lišić-Kurtalić
Dramska sekcija Jelena Dragičević,Vedrana Dragičević
Literarna sekcija Sanela Fejzić, Rosanka Jorgić
Troglasni hor Hikmeta Saletović
Orkestar Hikmeta Saletović
Izrada i izmjene rasporeda časova Jasna Katić
Informatička sekcija Marina Krkeljaš
humanitarna sekcija Slavojka Ribar,Rado Perić, Admir Mahmutović
Ekološka sekcija Sabina Đapo
Nogometna sekcija (muški) Saher Aghbar
Odbojkaška sekcija (muški) Saher Aghbar
Odbokaška sekcija (žene) Slobodan Stanišić
Košarkaška sekcija (žene, muški) Radan Kalajdžić
Stoni tenis (muškarci i žene) Slobodan Stanišić
Volontiraj-kreditiraj Rusmir Ahmetović
Likovna sekcija Tihana Miškić
Održavanje programa za svjedočanstva Nihad Numanović
Ritmička sekcija Tnja Pavlović
Folklorna sekcija Tanja Pavlović,
 
     
 

PLAN DODATNE NASTAVE U ŠKOLSKOJ 2017 /18 .GODINI
ПЛАН ДОДАТНЕ НАСТАВЕ У ШКОЛСКОЈ 2017/18.ГОДИНИ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ
IME I PREZIME

РАЗРЕД
RAZRED

ДАН И САТ ОДРЖАВАЊА
DAN I SAT ODRŽAVANJA

УЧИОНИЦА
UČIONICA

АНКА СИМЕУНОВИЋ

2.

SRIJEDA 1 2 , 10 - 13,00
PETAK 13,00

27 / IX

ИВАНА КОКАНОВИЋ

4.

SRIJEDA 13,15 - 14,00

19/ X

АНЕЛА БОРИШЕВ

1.

ČETVRTAK 13,15 - 14,00

27/ IX

ВЕСНА ПАНИЋ

3.

SRIJEDA / Č ETVRTAK 13,15 - 14,00

25/ IX

СЛАВОЈКА РИБАР

3. i 4.

SRIJEDA 13,15 – 14,00

17/ X

МИРА ЂУРОВИЋ

4.

UTORAK 13,10 - 13,55

2/ IX

МАРИЦА КОЈИЋ

1.

PETAK 13,15 - 14,00

24/IX

 
     
 

PLAN VANNASTAVNIH AKTIVNOSTI U ŠKOLSKOJ 2017./2018. GODINI
ПЛАН ВАННАСТАВНИХ АКТИВНОСТИ У ШКОЛСКОЈ 2017/2018. ГОДИНИ

 R/B
Р/Б

NAZIV SLOBODNE AKTIVNOSTI
НАЗИВ СЛОБОДНЕ АКТИВНОСТИ

ZADUŽENI NASTAVNICI
ЗАДУЖЕНИ НАСТАВНИЦИ

DAN I SAT ODRŽAVANJA
ДАН И ЧАС ОДРЖАВАЊА

 

UČIONICA
УЧИОНИЦА

 

1.

DRAMSKA SEKCIJA

Nastavnik po Natječaju
Наставник по Конкурсу

 

18/X

2.

LITERARNA SEKCIJA

Санела Фејзић
Росанка Јоргић

ЧЕТВРТАК – 13:00

19/X

3.

NOVINARSKA SEKCIJA

Амела Ризвановић
Славојка Рибар

УТОРАК – 13:00

13/IX

4.

RECITATORSKA SEKCIJA

Сима Лазукић
Санела Лишић-Курталић

ЧЕТВРТАК – 13:00

18/X

5.

EKOLOŠKA SEKCIJA

Сабина Ђапо

СРИЈЕДА – 13:00

17/X

6.

VOLONTIRAJ-KREDITIRAJ

Русмир Ахметовић

ЧЕТВРТАК – 13:00

17/X

7.

HUMANITARNA SEKCIJA

Славојка Рибар
Радо Перић
Адмир Махмутовић

ПО ПОТРЕБИ

 

8.

LIKOVNA SEKCIJA

Тихана Мишкић

СРИЈЕДА – 13:15

22/X

9.

TROGLASNI HOR

Хикмета Салетовић

ЧЕТВРТАК – 13:15

5/X

10.

KOŠARKA (Ž) (M)

Радан Калајџић

ПОНЕДЈЕЉАК – 13:15 / 14:00

SPORTSKA DVORANA

11.

STONI/STOLNI TENIS (Ž) (M)

Слободан Станишић

СРИЈЕДА – 13:15

SPORTSKA DVORANA

12.

ODBOJKA (M)

Сахер Агхбар

ЧЕТВРТАК – 13:15

SPORTSKA DVORANA

13.

NOGOMET (M)
FUDBAL (M)

Сахер Агхбар

УТОРАК – 13:15

SPORTSKA DVORANA

14.

ODBOJKA (Ž)

Слободан Станишић

СРИЈЕДА – 13:15

SPORTSKA DVORANA

15.

ORKESTAR

Хикмета Салетовић

ПОНЕДЈЕЉАК – 13:15

5/X

16.

RITMIČKA SEKCIJA

Тања Павловић

УТОРАК (сваки други) 13:15

14/IX

17.

FOLKLORNA SEKCIJA

Тања Павловић

УТОРАК (сваки други) 13:15

14/IX

 
     
     
     
     
     
O NAMA | Site Map | PRAVILA | KONTAKTIRAJTE NAS | ©2011 JASNA KATIĆ