JU GIMNAZIJA "VASO PELAGIĆ" BRČKO DISTRIKT BIH

POVIJEST/HISTORIJA | SLIKE ŠKOLE | N.P.P. |PIŠITE NAM |
RADNI KALENDAR | O UPISU | O EKSKURZIJI | O PROFESORIMA | subglobal5 link |
SLIKE | GDJE SE NALAZIMO | LINKOVI |
RADNI DAN | DEMOKRATIJA TAKMIČENJE | OLIMPIJADA
predstave “Šesto čulo“| Takmičenje | Rad debatnog kluba| СТАЗАМА РАЗЛИКА ДО СЛИЧНОСТИ| UČENIK GENERACIJE 2010/2011.| DEBATA |„My Homeland – Your Homeland“|
SAVJETI | FORUM | TEKSTOVI | PITANJA ZA SOCIJALNU RADNICU |

ОБАВЈЕШТЕЊА - OBAVJEŠTENJA

 
 

P О S L О V N I K
О RАDU VIЈЕĆА RОDITЕLJА ЈU GIMNАZIЈЕ "VАSО PЕLАGIĆ" BRČKО

bos hr srb
 
 
  PROFESOR
RAZREDNIK
DAN
VRIJEME
   
  Andrej Vujnić
I-1
Petak 13:15
  Sanela Lišić-Kurtalić
I-2
Utorak 14:00
  Sima Lazukić I-3 Utorak 14:00
  Amela Rizvanović I-4 Utorak 14:00
  Tihana Miškić
I-5
Ponedeljak 12:15
  Slavojka Ribar
I-6
Srijeda 13:15
         
  Lejla Musić
II-1
Ponedeljak 13:15
  Svjetlana Paunović
II-2
Srijeda 13:15
  Jasna Katić
II-3
Ponedeljak 13:00
  Asim Dedić
II-4
Ponedeljak 13:00
  Mirjana Milojković
II-5
Ponedeljak 13:15
  Mira Đurović
II-6
Četvrtak 13:00
  Saher Aghbar
II-7

Utorak

13:15
         
  Amela Muminović
III-1
Četvrtak 13:45
  Gordana Dragić
III-2
Ponedeljak 13:15
  Marina Krkeljaš
III-3
Utorak 14:00
  Rusmir Ahmetović
III-4
Ponedeljak 13:00
  Armela Salkić
III-5
Srijeda 12:15
   
 
 
Tanja Pavlović
IV-1

Srijeda

14:00
  Anka Simeunović
IV-2

Petak

13:15
 
Admir Mahmutović
IV-3

Srijeda

14:00
 
Rado Simeunović
IV-4
Petak 13:00
 
Sabina Đapo
IV-5
Ponedeljak 13:00
 
Marica Kojić
IV-6
Petak 12:15
 
   
         
septembat 2016. godine
Razred i odjeljenje
Odjeljenski starjesina
Ukupno
Spolna struktura
Nacionalna struktura
Ostali
Maternji jezik
   
M
Ž
S
B
H
O
S
B
H
I – 1 Andrej Vujinić
21
9
12
16
5
0
0
16
5
0
I – 2 Sanela Lišić, Kurtalić
20
10
10
7
11
2
0
7
11
2
I – 3 Sima Lazukić
21
5
16
15
6
0
0
15
6
0
I – 4 Amela Ruzvanović
20
5
15
9
11
0
0
9
11
0
I – 5 Tihana Miškić
20
5
15
15
5
0
0
15
5
0
I – 6 Slavojka Ribar
22
6
16
16
6
0
0
16
6
0
UKUPNO
124
40
84
78
44
2
0
78
44
2
II - 1 Lejla Musić
20
8
12
13
7
0
0
13
7
0
II – 2 Svjetlana Paunović
20
12
8
13
6
0
1
14
6
0
II – 3 Jasna Katić
19
8
11
6
0
12
1
7
0
12
II – 4 Asim Dedić
20
5
15
8
12
0
0
8
12
0
II – 5 Mirjana Milojković
19
10
9
16
3
0
0
16
3
0
II – 6 Mira Đurović
22
11
11
18
4
0
0
18
4
0
II – 7 Saher Aghbar
22
8
14
14
8
0
0
14
8
0
UKUPNO
142
62
80
88
40
12
2
90
40
12
III – 1 Amela Muminović
18
6
12
0
16
2
0
0
16
2
III – 2 Gordana Dragić
23
8
15
15
8
0
0
15
8
0
III – 3 Marina Krkeljaš
23
14
9
19
0
4
0
19
0
4
III – 4 Rusmir Ahmetović
24
8
16
14
10
0
0
14
10
0
III – 5 Armela Salkić
23
8
15
12
10
0
1
13
10
0
UKUPNO
111
44
67
60
44
6
1
61
44
6
IV – 1 Tanja Pavlović
23
10
13
19
4
0
0
19
4
0
IV – 2 Anka Simeunović
21
10
11
14
7
0
0
14
7
0
IV – 3 Admir Mahmutović
21
7
14
17
4
0
0
17
4
0
IV – 4 Rado Simeunović
23
8
15
14
8
0
1
15
8
0
IV – 5 Sabina Đapo
22
6
16
15
7
0
0
15
7
0
IV – 6 Hikmeta Saletović
21
7
14
10
7
4
0
10
7
4
UKUPNO
131
48
83
89
37
4
1
90
37
4
 
SVE UKUPNO
508
194
314
315
165
24
4
319
165
24
 

Vijeće roditelja
Вијеће родитеља

Odjeljenje
Одјељење

Ime i prezime roditelja
Име и презиме родитеља

I-1

Ankica Nikolić

Анкица Николић

I-2

Indira Bajrić

Индира Бајрић

I-3

Vujadin Stanišić

Вујадин Станишић

I-4

Amela Ibrahimović

Амела Ибрахимовић

I-5

Almira Denjagić

Алмира Дењагић

I-6

Jovo Ilić

Јово Илић

II-1

Amir Hajdarović

Амир Хајдаровић

II-2

Mićo Milivojević

Мићо Миливојевић

II-3

Marina Koroljević

Марина Корољевић

II-4

Maida Šerifović

Маида Шерифовић

II-5

Milena Ragić

Милена Рагић

II-6

Miloš Kojić

Милош Којић

II-7

Azrudin Ribić

Азрудин Рибић

III-1

Emina Sejdinović

Емина Сејдиновић

III-2

Tatjana Blažanović

Татјана Блажановић

III-3

Drinka Kozarić

Дринка Козарић

III-4

Adnan Drapić

Аднан Драпић

III-5

Azra Tatomirov

Азра Татомиров

IV-1

Mirna Stojaković

Мирна Стојаковић

IV-2

Nataša Stokanović

Наташа Стокановић

IV-3

Dragana Radović

Драгана Радовић

IV-4

Nedžad Karamustafić

Неџад Карамустафић

IV-5

Admir Kadrić

Адмир Кадрић

IV-6

Darinka Vidaković

Даринка Видаковић

 
 

ПЛАН ДОПУНСКЕ НАСТАВЕ У ШКОЛСКОЈ 2016/17.ГОДИНИ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ
IME I PREZIME

РАЗРЕД
RAZRED

ДАН И САТ ОДРЖАВАЊА
DAN I SAT ODRŽAVANJA

УЧИОНИЦА
UČIONICA

1.ТАЊА ПАВЛОВИЋ

4.

СРИЈЕДА – 13:15

26/IX

2.ЛЕЈЛА МУСИЋ

2.

UTORAK – 13:15

26/IX

3.ЗОРА ЈОВАНОВИЋ

2.,3.,4.

ПОНЕДЈЕЉАК – 13:15

26/IX

4.МЕЛИСА ДРПЉАНИН

1.,2.,3.

PETAK  – 13:15

26/IX

5.АНКА СИМЕУНОВИЋ

1.,2.

ПОНЕДЈЕЉАК – 13:15

24/IX

6.АМЕЛА МУМИНОВИЋ

2.,3.

ČETVRTAK – 13:05

18/X

7.МИРЈАНА МИЛОЈКОВИЋ

2.,IV.

СРИЈЕДА – 13:15

22/X

8.МИЛЕНА ВЕСЕЛИЋ

1.,2.

СРИЈЕДА – 13:05 – први разред
ЧЕТВРТАК – 13:05 – други разред

20/X

9.АЗРА ЈАРЧЕВИЋ

1.,3.,4.

PETAK – 13:05

21/X

10.РАДО СИМЕУНОВИЋ

1.,4.

ПОНЕДЈЕЉАК – 13:15

23/X

11.ГОРДАНА ДРАГИЋ

2.,3.

УТОРАК – 13:15

23/X

12.МИНЕЛА ДОРИЋ

1.,2.

ПОНЕДЈЕЉАК  – 13:15

23/X

13.МИРЈАНА КАРАНОВИЋ

1.3.

ПОНЕДЈЕЉАК – 13:15

КАБИНЕТ ХЕМИЈЕ

14.АРМЕЛА САЛКИЋ

2.,3.

UTORAK – 13:15

KABINET HEMIJE

15.АСИМ ДЕДИЋ

2.,4.

SRIJEDA – 13:05

KABINET HEMIJE

16.АНЕЛА БОРИШЕВ

1.

ПЕТАК  – 13:15

27/IX

17.ВЕСНА ПАНИЋ

2.

ПОНЕДЈЕЉАК – 13:15

27/IX

18.НАДА ЖИВАК

3.

УТОРАК – 13:15

25/IX

19.СЕАД ЈАХИЋ

1.

SRIJEDA – 13:15

2/X

20.АНДРЕЈ ВУЈНИЋ

1.

СРИЈЕДА – 13:15

28/IX

21.САНДРА ЖИВАНИЋ

1.

ПОНЕДЈЕЉАК – 13:05

18/X

 
 
 
 
O NAMA | PRAVILA | KONTAKTIRAJTE NAS | ©2011 JASNA KATIĆ